Lektoři a terapeuti

Projděte si paletu našich služeb ~ regresních terapií, výklad karet, automatickou kresbu a písmo, meditace i terapie pečující o duše i tělo

Možná je čas věnovat pozornost a péči sám sobě, dopřát si zastavení, ztišit hlas a naslouchat, jak k vám promlouvá vaše duše…

Regresní terapie & hypnoterapie | Výklad karet

Sabina Mališová

Jsem regresní terapeut, vykládám tarotové karty, pořádám kurzy Feng Shui, Kyvadlo, Workshopy o drahých kamenech a krystalech, a organizuji veškeré dění a akce v Atelieru Spiritualita.

VÝKLAD KARET | Poradenství a Tarotové kurzy

Anna Bechná

Jsem kartářka, výklady se zabývám již od dětství, baví mne rozmanitost práce s tarotem, pořádám v atelieru tarotové kurzy a velmi mne těší narůstající zájem o ně.

Číst dále

Tarotem se zabývám už více než čtvrt století, jako jeho nadšená vykladačka, lektorka, sběratelka a autorka. Má beraní nátura mi pomáhá přistupovat k němu tvořivě a hledat v něm odpovědi na naše otázky a cesty ven z náročných i absurdních situací, které nám život připravuje.

Nevykládám budoucnost, spíš tendence, jak by to mohlo vypadat, zachováme-li se tak, či jinak. Nevykládám minulost, abych vám ukázala, jak dobrá jsem vědma, ale proto, že je zdrojem příčin problémů a vstupuje do dalších souvislostí. Vykládám přítomnost, protože je leckdy nejtěžší porozumět tomu, co se nám děje právě teď a jak se k tomu máme nejlépe postavit. Jsem přesvědčena, že to tak může dělat každý, kdo chce.

Na kurzech se v nastaveném zrcadle originálními technikami potkáváme hlavně sami se sebou a rosteme k lepšímu já a spokojenějšímu životu. Jsem spoluautorkou několika tarotových sad a autorkou knih Čas na tarot 1 a 2 a mnoha praktických ebooků, v nichž se snažím předávat svůj přístup k tarotu tak, aby ho mohl každý milovat tak, jako já.

VÝKLAD KARET 900 Kč / hodina  

ANNA BECHNÁ  ~  tel. 774 430 411

AUTOMATICKÁ KRESBA A PÍSMO | Poradenství a  kurzy

Marcela Marie Vavrochová

Diagnostikou metody automatické kresby a písma se zabývám přes 20 let, pořádám individuální terapeutická sezení, poradenství a kurzy pro širokou klientelu. Automatická kresba a psaní přichází z nevědomé mysli, a je tak branou k naší Duši.

› Číst dále

Automatická kresba a psaní je schopnost, která člověku umožňuje kreslit a psát bez vědomého úsilí. Je to jednoduchý, bezpečný způsob, jak se spojit se svou Duší. Praktikuji ji jako napojení se na hluboký zdroj moudrosti ve vás, mimo vědomé uvědomění, známé jako Duše. Nabízím klientům možnost otevření komunikace mezi vědomou a podvědomou myslí. Pomohu nasměrovat vaši intuici, najít v životě jasno a odhalit skryté pravdy o sobě, získat informace o fungování energetickém systému v těle na fyzické i duchovní úrovni, oslabení či nemoci, orientovat se v náročných životních otázkách, týkajících se vztahů, a to nejen partnerských, ohledně zaměstnání, studia a rodinných vazeb. Pomocí této metody dokáži odhalit negativní myšlenkové pochody a programy, psychické bariéry a odstranit je, nebo stávající situaci zlepšit.

Kurzy Automatické kresby a psaní, které vedu v Atelieru Spiritualita, jsou zaměřené na probuzení vašich intuitivních schopnosti, s cílem naučit vás osvědčenými metodami, jak se naladit a vnímat informační tok energie, vedení a inspirace. Naučit se, jak uvolnit svou mysl a vnímavost jako nejdůležitější součást automatické kresby a psaní.

Cílem je získat hluboký smysl pro uzdravení mysli, těla a ducha a prožít osobní uvědomění, psychický rozvoj a vyjádření pomocí duchovních darů a schopností, které má každý. Na našich pravidelných večerních kurzech a víkendových seminářích, se naučíte používat tyto metody, které vám pomohou znovu se spojit sami se sebou. Intuitivní kresbu a psaní může praktikovat každý, od začátečníků, kteří právě začali svou duchovní cestu, až po zkušené cestovatele, kteří mají chuť dále prohlubovat své znalosti.

AUTOMATICKÁ KRESBA A PÍSMO ~ Konzultace a výklad 1000 Kč / hodina

AUTOMATICKÁ KRESBA A PÍSMO ~ Terapie 1700 Kč / 2-3 hodiny ~ odstranění emočnich i fyzických překážek, pochopení a uzdravení oblasti, která si žádá pozornost

MARCELA MARIE VAVROCHOVÁ  ~ tel. 731 767 136 

Tradiční čínská medicína | Poradenství | terapie cesta

Michaela Janatová

V mé praxi propojuji tradiční čínskou medicínu TČM s přírodními a duchovními principy, díky mnohaletým znalostem i zkušenosti v zahraničí, klientům poskytuji prvotřídní péči a konzultace.

Číst dále

Nacházím balanc mezi fyzickým a duchovním tělem. V mé praxi propojuji Tradiční čínskou medicínu a duchovní práci. Pomáhám najít zpět rovnováhu, sílu a energii pomocí tradiční čínské medicíny a duchovních principů. Studovala jsem Školu TČM MUDr. Doris Danielové v Brně, měla jsem praxi v Číně na univerzitní klinice v Tianjinu, provincii Pekingu.

U dospělých klientů nejčastěji řeším trávicí potíže, ztrátu energie, syndrom vyhoření, imunitu, migrény, alergie, kožní potíže, pohybové omezení, bolesti pohybového aparátu, psychosomatické potíže, nespavost, rekonvalescenci po úraze, operaci, mrtvici či dlouhodobé nemoci, dále řeším neplodnost, podporu při plánování těhotenství, podporu v těhotenství, přípravu na porod, podporu po porodu. U dětí nejčastěji řeším imunitu, kožní potíže, noční pomočování, ADHD, podporu při očkování a psychiku.

Kromě tradiční čínské medicíny využívám ve své praxi duchovní koučování pomocí tzv. metody Cesta, kterou jsou si upravila díky čínské medicíně a taoistickému přístupu a říkám jí Cesta k sobě.

Naše fyzické a psychické potíže pramení z našeho podvědomí, rozpoložení duše a nevhodných programů, které si neseme většinou z dětství. A je potřeba se podívat i na tuto stránku pro odstranění a pochopení našich potíží. Díky tomu se přestanou potíže vracet a objevovat. A my osobnostně vyrosteme, dojde k velkému uvolnění a naplnění radostí a elánem do života.

VSTUPNÍ KONZULTACE / 1000 Kč

NÁSLEDNÁ PÉČE / 750 Kč

TERAPIE CESTA K SOBĚ  / 1500 Kč

MICHAELA JANATOVÁ ~ tel. 774 831 011

Kosmetická péče | Poradenství | KŘIŠŤÁLOVÁ TERAPIE

Ladislava Dvorská

poskytuji profesionální regenerační péči o vaši pleť s kvalitními přírodní kosmetikou ~ díky této pravidelné péči, je pleť zářivá, mysl i duše spokojená ~ křišťálová terapie je příjemným rituálem

› Číst dále

svým klientkám nabízím péči o pleť spojenou s péčí relaxační. Microdermabraze zajistí profesionální ošetření pleti a následná masáž šíje,dekoltu a obličeje, povznese kosmetiku na vyšší úroveň. Po návštěvě u mne bude Vaše mysl zklidněná a Vaše pleť rozzářená.
Objednací termíny – REZERVACE pro Atelier Spiritualita
LADISLAVA DVORSKÁ ~ tel. 602 420 124 
čtvrtek 21.9.
čtvrtek 19.10.
čtvrtek 9.11.
čtvrtek 7.12.
Nabídka kosmetické a relaxační péče:
MICRODERMABRAZE  ~ přístrojové hloubkové čistění a ošetření pleti, následné aplikování výživného séra podle typu pleti. po použití dermabraze ,se sérum vstřebá lépe do pokožky a je tedy účinnější . Zvýší se tonus pleti a je napjatější. Barvení obočí a řas je samozřejmostí. A na závěr relaxační masáž . Pleť je vyživená, hlava uvolněná a duše spokojená.

KŘIŠŤÁLOVÁ MASÁŽ ~ masáž valounky přírodních křišťálů uvede vaše tělo do harmonie, uvolní a odvede negativní energii z těla. Zároveň nabije duši i tělo klidem a pohodou, pleť bude rozzářená a projasněná. Křišťálová terapie snižuje napětí a přináší pocity uvolnění.

~ cena se pohybuje podle druhu séra a masky a ostatních doplňujících úkonů

OŠETŘENÍ PLETI 750 ~ 950 Kč / 1 hodina

LADISLAVA DVORSKÁ ~ tel. 602 420 124