Prozkoumejte cestu své Duše

Sabina Mališová

Kdo jsem a co nabízím?

Vždy s úsměvem a nadsázkou říkám, že nejspíš to, že pocházím z Jeseníku Lázní, kraje protkaného magickou přírodou, drsnou i něžnou, kouzelnou a tajemnou, proslulou čarodějkami a bylinářkami, mi sudičky vložily do vínku kousíček z tohoto kraje ~ zvědavost a dychtivé nadšení pro zkoumání věcí mezi Nebem a Zemí. Poskytuje mi to příležitost nacházet radost a zalíbení na své vlastní cestě. Občas s hlavou v oblacích, a přesto s nohama pevně na Zemi, milující, citlivá k přírodě, s pokorou otevřená novým poznáním a laskavostí k lidem, které mám kolem sebe. 

Soucit není vztah mezi léčitelem a zraněným. Je to vztah mezi rovnými. Teprve, když dobře známe svou vlastní temnotu, můžeme být přítomni temnotě druhých. Soucit se stává skutečným, když rozpoznáme naši společnou lidskost.

Říká se, že žádná setkání nejsou náhodná… věřím v ně.  I v krátká setkání, jedinečný prožitek, letmý pohled, či hluboká slova, která se dokáží vrýt do paměti, možná i změnit život a nahlížení na sebe samé nebo na svět kolem nás. Možná i díky jim, máme příležitost stát se lepšími, otevření lásce, štěstí a vnitřnímu klidu, dobrému pocitu, dát smysl životu svému i lidem v naší blízkosti.

Z Moravy do Čech, jsem v historickém srdci Plzně našla své místo k životu, kde přes 13 let vytvářím obchod MYSTIQUE a provozuji meditační vzdělávací centrum Atelier Spiritualita. Vnímám laskavou podporu Genia Loci tohoto místa, který promlouvá svým nepopsatelným kouzlem k lidem, které s námi těší, být si nablízku a prožívat společně dobré i náročnější časy na tomto světě.

Nechte se překvapit životem a věřte, že plán vaší duše, je dokonalý nekonečný příběh…

Sabina Mališová

Moje služby a terapie

REGRESNÍ TERAPIE & HYPNOTERAPIE

REGRESNÍ TERAPIE je bezpečný, intuitivní a léčivý způsob, jak v tomto životě lépe porozumět sami sobě ~ dovoluje klientovi prožít autentický prožitek, který je posilující pro zpracování traumat na psychospirituální, sociální i tělesné úrovni, neboť souvisí s předchozími životními zkušenostmi.

Věřím, že moji klienti mají všechny odpovědi, moudrost a schopnosti v sobě. Mým úkolem je pomoci jim získat přístup k těmto potřebným informacím a být jim bezpečným průvodcem.

Až budete mít pocit, že se kolem vás všechno rozpadá, že vnímáte, jak je vaše nitro svědkem náročných vnitřních a vnějších procesů, vězte, že se tak děje, ne abyste se rozpadli, ale aby byla vaše pravá identita uzdravena, neboť máte sílu to změnit.

Staré traumatické události a prožitky je potřeba uvolnit z těla. Léčení přichází skrze rozpomínání na to, co / kdo doopravdy jsme… Spočívá v postupné integraci těch částí, které jsme v sobě oddělili, ať už vlivem druhých (např. potlačením určité emoce v důsledku výchovy) nebo na základě nějaké vlastní zkreslené představy o sobě. 

HOLISTICKÁ REGRESNÍ TERAPIE prohlubuje techniky klasické regrese, hypnoterapie, energetického léčení, terapie těla, práci s emocemi a vnitřním dítětem, práci se šamanským zvířetem, na úrovni duší a další integrační techniky, podporující léčení současného i minulého života v souladu s psychologickými poznatky o léčbě traumatu. V psychoterapii je REGRESE označována jako řízené vzpomínání v hluboce zrelaxovaném stavu pod vedením terapeuta, kdy si za plného vědomí vybavujete informace, uložené v podvědomí, které se vztahují k vašemu současnému problému. REGRESE je návrat v čase zpět.

Prostřednictvím REGRESNÍ TERAPIE můžeme nechat naši podvědomou mysl odhalit směřování, pokud jde o životní cestu, vztahy s ostatními, a začít tak cestu uzdravení fyzického těla, získat hlubší smysl a cennou zkušenost, kterou v této životní pozemské roli máme.

SPIRITUÁLNÍ REGRESE MEZI ŽIVOTY & Channeling

Můžeme prozkoumat vědomí pomocí praktik spirituální regrese, hypnózy, channelingu, kontemplace a prohlubování vědomí.

Jedinečným cílem SPIRITUÁLNÍ REGRESE MEZI ŽIVOTY (LBL – Life between Lives) je zprostředkovat vám autentický prožitek putování v krajině vaší duše, kterou si projdete a při níž můžete sami uvidět či pocítit, kým opravdu jste. Dostanete se do úrovně vědomí, z níž pro vás bude snažší porozumět smyslu svého současného života, vztahům, výběru rodičů, svým talentům a životním vizím, plánům a posláním, a kde z úrovně Duše můžete najít odpovědi na  vaše vůbec nejtěžší otázky i objevit cokoliv dalšího, na co byste si potřebovali znovu rozpomenout a zodpovědět.

Když se uvidíte z pohledu Duše uvnitř, pomůže vám to vzpomenout si, proč jste tady a co jste přišli dělat.

V každém životě se Duše vrací, aby se naučila něco nového a opravila jiný aspekt sebe sama. Naše minulá rozhodnutí mohou určit, kde v tomto životě začneme, ale jsou to naše současná rozhodnutí, která určí, kam půjdeme dál. Pochopení reinkarnace nás může přivést z pocitu oběti k tomu, abychom nalezli poslání v našich životech ~ KDO JSEM ~ KAM SMĚŘUJI ~ JAKÁ JE MÁ CESTA ~ a s čím, jakou “výbavou“ ~  dary či limity přicházím. S tímto vědomím může život dávat větší smysl a být nekonečně naplňující.

Seznamte se se svým duchovním průvodcem a rodinou Duší, získejte moudré rady, objevte úkol své Duše pro současný život, a zjistěte, co se děje v životě po životě. 

VÝKLAD TAROTOVÝCH Karet

TAROT a VÝKLAD KARET ~ je mou láskou a vášní, nepřestává mne ani po letech udivovat, jak obrázky a symboly mohou promlouvat svým jedinečným, a nesčetněkrát i zábavným způsobem. Příběhy lidí, lásky, zklamání i hledání nových cest a příležitostí, či nadějí, jak být opět šťastný a spokojený v životě, mne naplňuje spokojeností. Pociťuji vděčnost za vaši důvěru i příběhy, které mohu s vámi sdílet.

Jak probíhá VÝKLAD KARET : vyberete si z volných termínů, které vám zašlu, výklady probíhají v podkrovní místnosti v příjemném harmonickém prostředí. Obvykle si napíši datum narození vás a blízkých, kteří jsou součástí příběhu, který právě řešíte a ve kterém budeme společně hledat souvislosti, objektivní pohled a směrovat pozornost k vašim vlastním spokojeným rozhodnutím.

Podotýkám, že nedělám věštbu, pouze rozkrývám pomocí Tarotu praktické možnosti, karty jsou tak jakýmsi psychoterapeutickým prostředkem, se kterým dokážeme pojmenovat pocity, problém a hlavní témata, na která je potřeba se zaměřit, abyste „šli životem“ spokojeně a žili tu nejlepší možnou variantu, kterou máte nyní a před sebou.

Své klienty vedu k samostatnému rozhodování a spokojené volbě. Jsem jim podporou, pokud vidím z jejich strany dostatek sebereflexe a chuti vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Lekce, které zažíváme, nám nemají zničit život ~ ukazují nám kde máme vyrůst, pochopit a přijmout se. Dovolte si prožít život svým jedinečným způsobem.

VÝKLAD KARET ~ osobní konzultace v Plzni / 1 hodinu

~ lze dohodnout i online výklad / 1 hodinu ~ 900 Kč

Audio telefon, whatsapp, messenger

FENG SHUI kurzy ~ konzultace

Z mých zkušeností pozoruji, že FENG SHUI oslovuje klienty ve chvíli, kdy vnímají, že je v jejich životech čas na restart. Touží dodat více energie svému životu a domu či prostoru, který obývají.

Každá oblast vašeho domova nebo firmy rezonuje s určitým životním tématem. V závislosti na umístění, světovém směru, času a vnějších vlivech, může dojít k nevyváženému rozdělení energie.

Rozhlédněte se po pokoji, domě a uvědomte si věci, které pro vás něco znamenají… symbol hojnosti, hezkých vzpomínek… prosperity a štěstí. Předměty ovlivňují prostor, ale i vaše pocity, emoce, energii… to, jak se v něm cítíte.

Pokud se chcete oprostit od minulosti, začít znovu, jinak a lépe, je vhodný čas podívat se na svůj život a životní prostor z jiné perspektivy. Mohu vám ukázat návod, jak na to.

Na svých kurzech vám ráda předám své znalosti ze studia i 25 leté praxe. Ukáži potenciál vašeho prostoru, budeme analyzovat váš půdorys a nabídnu snadno proveditelné možnosti oprav a změn, které můžete použít sami.

FENG SHUI konzultace

Nabízím konzultace při výběru vhodného či stávajícího pozemku pro novou stavbu, pomoc rozvržení zahrady. Individuální řešení interiéru bytu, domu či komerčních prostor z pohledu FENG SHUI, geomantie – geopatogenních zón ~ konzultace, studie, návrhy, řešení a doporučení.

AROMATERAPIE ~ vůně PRO VÁS

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE certifikované terapeutické kvality, podporují člověka na cestě za zdravým a šťastným životem. Esenciální oleje, se kterými pracuji, lze bezpečně používat jako PŘÍRODNÍ PARFÉMY, nabízejí širokou škálu vůní, které povznáší a jsou účinnou aromaterapeutickou pomůckou.

Každý esenciální olej působí na určitou energetickou dráhu, která koresponduje s nějakou naší schopnosti, či vlastností. Může tak pozitivně podporovat naši pevnou vůli, soustředění, uvolňovat myšlenkové bloky a vzorce z našeho podvědomí, čímž uvolňují náš přirozený potenciál a mohou urychlit náš pokrok na cestě sebepoznání. Můžeme s nimi posílit například :

 • pevnou vůli, výkon
 • paměť, koncentraci
 • sebedůvěru, odvahu, sebehodnotu
 • ženskou nebo mužskou stránku

JSOU PODPOROU v obtížných životních situacích :

 • fyzické a psychické trauma, strachy
 • rozvod a rodinné či osobní neshody
 • studijní období, příprava na zkoušky
 • pracovní nestabilita, sociální problémy

Síla esenciálních olejů pramení mimo jiné z toho, že se jedná o přírodní komplexní látky, které jsou sloučeninami někdy i stovek přírodních komponentů, které se navzájem doplňují a podporují. Pokud inteligentně a se znalostí věci jednotlivé esence kombinujeme, můžeme jejich sílu ještě výrazně navýšit a umocnit.

Lze tak podporovat samoléčebné schopnosti těla.

Ovlivňují naše myšlení i cítění, a tím vlastně následně mnohé procesy našeho organismu. Změna myšlení je počátkem každé následné vítané změny.

TĚHOTENSKÁ TERAPIE

velmi jemná a citlivá terapeutická meditační metoda pro nastávající maminky. Naladěním na láskyplný prožitek a vnímavost miminka, spojení s dětskou duší, doprovodný duchovní proces životní změny během těhotenství, příprava na psychicky i fyzicky harmonický porod a mateřství.

TERAPIE vás může pomoci podpořit :

 • pokud procházíte velkými životními změnami
 • pro uvolnění napětí a celkové zklidnění
 • zbavení úzkosti, obav a zklidnění mysli
 • při pocitech vyčerpání
 • jste-li hypersenzitivní
 • zvýšení energie, vitality a duševní pohody
 • pokud nemáte partnera či podporu okolí

Spočiňte v posvátném prostoru ticha, abyste mohla potkat sama sebe, pocítila láskyplné spojení s novým životem, setkat se a obejmout Duši dítěte, které k vám přichází.

Zázrak života a zrození se děje ve vás samé, vnímejte je jako naladění na sladkou melodii, schopnost dovolit si vědomě prožívat jedno z nejkrásnějších období ve svém životě.

Nabízím dopřát si laskavý prožitek vnitřní duševní harmonizace, relaxace a uvolnění těla, načerpání klidu a posílení životní síly. Nenahrazuje lékařskou péči ~ je velmi jemnou terapeutickou a podpůrnou metodou.

Terapie je příjemným a bezpečným prožitkem pro maminku i děťátko. 🤍

KURZ KRYSTALY, DRAHÉ KAMENY

pořádám celodenní prožitkové WORKSHOPY s praktickými ukázkami, meditací a rozsáhlými informacemi, jak vědomě používat a pečovat o kameny a krystaly. Potenciál jednotlivých kamenů, jejich význam a praktický způsob využití v běžném životě. Povedu vás k větší vnímavosti, jak vybírat vhodné krystaly a drahé kameny, pro sebe i blízké.

 • drahé kameny a jejich působení 
 • účinky na energetické i fyzické tělo
 • očista a péče o kameny
 • harmonizace prostoru kameny
 • krystaly ve Feng Shui
 • drahokamy v historii
 • mýty, pověry a magie
 • krystaly v šamanismu
 • meditace  

KURZY KYVADLO

praktický seminář, jak používat kyvadlo. Osvojíte si zacházení s kyvadlem, jak důležité je správně formulovat otázky při dotazování. Seznámíte se s energetickým systémem čaker v lidském těle, jak vybrat pomocí kyvadla vhodné krystaly a drahé kameny, bylinky, vhodné potraviny. Práce s tabulkami, určování geopatogenních zón, a další zajímavosti pro práci s kyvadlem a virgulemi

 • osobní výběr vhodného kyvadla
 • důležitá etika dotazování se při práci s kyvadlem
 • intuice, soustředění, naladění na energii prostoru
 • zásady správného kladení otázek pro úspěšnou práci
 • jak harmonizovat čakry v těle
 • drahé kameny – výběr a jejich použití při terapii
 • výběr bylinných přípravků a zelené medicíny, potravin
 • diagnostika na fyzické, emocionální a duševní úrovni
 • práce s tabulkami, krystalová voda, mandaly
 • určení geopatogenních zón v prostoru
 • meditace – harmonizace a uvolnění mysli pomocí manter

Reference

„Dostal jsem tolik důležitých odpovědí, které se stále vynořují a ukazují se v pravé podstatě. Jedna z informací byla, proč jsem si vybral tento život a jaké je jeho ústřední téma. Je to velmi vypovídající stav, který jsem se snažil dlouho ve svém životě předělávat. Bezprostředně po terapii přišlo uvolnění a pocity pochopení. Velice výrazně vnímám změnu, která je spojena s partnerským vztahem. Je to nové a zároveň jsem po tom dlouho toužil. Stalo se něco, v co jsem nedoufal. Jsem ti vděčný za tvůj čas, tvé vedení při regresi a možnost, které se mi dostalo. Poděkovat, je to nejmenší, co bych chtěl.“

Stanislav Jirák

„Zůstal ve mně velký pocit síly a klidu. Zážitek z pocítění světa tam „nad námi“, byl nesmírně uklidňující i povzbuzující. Když člověk prožije na vlastní kůži ten pocit, který se nedá popsat, už prostě něčím navždy ví, že je všechno dobře a má nějaký smysl. Úžasné je, že tyto prožitky jsou autentické a lze se o ně opřít i v každodenních problémech. Odpovědi, které jsem takto dostala, mě zasáhly. Ty osobní mě nasměrovaly v životě trochu jiným směrem, uklidnily mě, protože jsem si uvědomila lehkost, se kterou můžeme v životě fungovat. Tvé provázení bylo vlídné, ale silné zároveň. Cítila jsem se naprosto v bezpečí a mohla se tak ponořit do hloubky odpovědí. Dlouho to doznívalo a ještě pořád to ve mně zůstává jako jistota, víra nebo důvěra v sebe i v to, co nás přesahuje. Tahle regrese rozšířila moje vnímání a vědomí, odrazila se na hloubce mých snů, které ještě dokreslily další věci, které řeším.“

Anna Bechná

"Děkuji Sabino, jsem za Vás a za cestu, kterou jste mi ukázala, tak vděčný! Díky regresi a dalšímu spirituálnímu sezení, jsem našel odpovědi, které mi změnily život a pohled na sebe. Nejsou slova, kterými bych vyjádřil svůj prožitek."

Daniel Weiss

Ceník služeb

VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET

900 Kč / hodinu

REGRESNÍ TERAPIE & HYPNOTERAPIE

800 Kč / hodinu

(trvá obvykle 3-4 hodiny)

SPIRITUÁLNÍ REGRESE & CHANNELING

800 Kč / hodinu

(trvá obvykle 4-5 hodin)

TERAPEUTICKÁ PÉČE PRO TĚHOTNÉ

800 Kč / hodinu

(trvá obvykle 2 hodiny)

AROMATERAPIE

příprava 100% přírodní esence / olejového parfému v terapeutické kvalitě  / v ceně 10 ml roll-on + konzultace a doporučení 

499 Kč

(20-30 minut)

FENG SHUI PORADENSTVÍ ~ KONZULTACE 

1000 Kč / hodinu

STUDIE FENG SHUI

rozbor bytu, domu, zahrady ~ v závislosti na návštěvě interiéru, bytu, domu, kanceláře, komerčních prostor / dle dohody s klientem, velikosti, náročnosti úprav, doporučení a požadavků klienta

3 600 – 5 600 Kč

Kontaktujte mě

3 + 9 =

Nejraději vše řeším osobně, budu ráda když zavoláte, či napíšete ~ ozvu se vám:

775 181 700

 

Sabina Mališová