O nás

Vytvořili jsme společně přívětivé prostředí pro setkání, sdílení a naplnění touhy po poznání.

„Projdete-li kamenným portálem Rooseveltovy ulice č.15, v historickém srdci Plzně, až na malebné nádvoří, možná i vy neodoláte pocitu, že jste se ocitli v prostředí, kde po staletí promlouvá Genius Loci tohoto místa. Vše je umocněno, když vystoupáte po schodišti a procházíte Atelier Spiritualita. Toto místo jsme si během 13 let zamilovali, naplňuje nás radost z tvoření, sdílení a přátelských setkání. Zveme vás k návštěvě přednášek, seminářů, workshopů… A pokud s námi nějaký čas setrváte, nebo budete sdílet svou cestu společně s námi, těšíme se na setkání.“

nezisková organizace

Radostní lidé vědí, že život může nabízet výzvy,

ale také někde v hloubi duše cítí, že je tady naděje něčeho,

co zvedne mraky, a objeví se podaná ruka.

Prostory atelieru

Atelier

Meditační místnost

Studovna

Terapeutická místnost

Reference

Jak probíhá spolupráce?

1. Atelier Spiritualita

Duch místa dává tušit, že právě toto místo je pro spiritualitu stvořené a není zde pouhou náhodou. Vždyť i nesmazatelná připomínka dob roků 1599 -1600, kdy pobýval v místech Staré Plzně, mecenáš mystiky Císař Rudolf II., zanechala jemný závoj na tomto romantickém místě.

Nad střechami domů od radnice z náměstí, přes nynější Veleslavínovu a Rooseveltovu ulici, měli podle legendy, s dvorními astrology a hvězdopravci postaveny lávky, aby v době moru, který tenkrát postihnul i Českou zemi, nevstupovali mezi nemocný lid a mohli vést nerušené hovory o věcech mezi Nebem a Zemí… a zasněně pozorovat hvězdnou oblohu.

Právě nádvoří v Rooseveltově ulici a současné atypické prostory Atelieru Spiritualita, nepostrádají ani po mnoha staletích onoho Genia Loci, který ke Staré Plzni neodmyslitelně náleží. Přijďte se přesvědčit

2. spolupráce

Rozmanitost našich prostor nabízí mnoho možností využití, od seminářů, přednášek, workshopů, pořádání komornějších akcí, až po individuální konzultace, soukromé i skupinové terapie a setkání.

Jsme otevření spolupráci s novými příchozími: terapeuty, psychology, lektory, přednášejícími, kteří zavítají do těchto míst, osloví je prostředí a mohou nabídnout našim klientům nová poznání, v souznění s naší vizí.

Pokud vás naše prostory a cesta oslovila, rádi se s vámi setkáme. Naší prioritou jsou harmonické mezilidské vztahy, vzájemný respekt, otevřenost, podpora a chuť být součástí naší komunity.

Podmínky a možnosti spolupráce, kterou můžeme v Atelieru Spiritualita nabídnout, dohodneme při osobním setkání.

Sabina Mališová tel. / sms 775 118 700

Prohlédněte si všechny 4 prostory a variabilitu uspořádání.

3. pronájem prostor

nabízíme možnost pronájmu – sdílení prostor v historickém centru Plzně s výbornou MHD dostupností, v blízkosti Parkovacího domu Rychtářka 3 min., a centra Náměstí Republiky 5 min.

Atelier – meditační polštáře, stoly, židle, kuchyňka s veškerým vybavením, flipchart, promítací plátno – kapacita 15 – 25 míst

Studovna – stoly, židle, kuchyňka, flipchart – kapacita 12 míst 

Meditační místnost – červený stan s kobercem, meditační polštáře, deky, zvonkohry, tibetské misky – kapacita 12 míst 

Terapeutická místnost – komfortní masážní lůžko, pohodlné posezení pro klienty, stůl židle, kuchyňka, toaleta, sprcha